Правила скасування та підтвердження бронювання номерів в готелі OLD PORT

Відповідно до Правил користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг затверджених Наказом державної туристичної адміністрації України від 16.03.2004 року зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 квітня 2004 р. за N 413/9012 встановлено:

бронювання – процес замовлення замовником готелю основних і/або додаткових послуг у певному обсязі, з метою використання послуг в обумовлені терміни конкретним споживачем або групою споживачів;

анулювання – відмова замовника від заброньованих послуг.

Анулювання поділяється на три види:

 • – своєчасне анулювання,
 • – пізнє анулювання,
 • – неприбуття.

В разі пізнього анулювання або неприбуття готель стягує штраф з замовника згідно з правилами;

Своєчасне анулювання – відмова замовника від використання заброньованих послуг не пізніше ніж за три доби до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни;

Пізнє анулювання – анулювання у термін пізніше, ніж за одну добу до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни;

Неприбуття – фактичне неприбуття споживача, групи споживачів до готелю у день заїзду або ануляція заброньованих послуг менше ніж за 24 години до вказаної дати поселення;

Ранній заїзд – заїзд споживача до готелю до розрахункової години;

Пізній виїзд – виїзд споживача з готелю після розрахункової години в день виїзду;

Розрахункова година – година, яка встановлена у готелі і при настанні якої споживач повинен звільнити номер у день виїзду і після якої здійснюється заселення у готель.

Адміністрацією готелю «Old Рort» визначено розрахунковий час -12.00, час виїзду -12.00, час заселення в готель – 14.00

Оплата стягується авансом за кожну добу проживання. При проживанні менше доби (24 години), оплата здійснюється за повну розрахункову добу відповідно до встановленого часу поселення. Окремо проводиться оплата туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення за кожну особу.

Гості Готелю «Old port» беруть до уваги і не заперечують проти використання на території готелю системи відеоспостереження за винятком туалетних кімнат і особистих апартаментів гостя.

Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 08:00 до 22:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 22:00, гостю необхідно зареєструватися і доплатити вартість додаткового місця згідно з тарифами готелю. При необхідності адміністратор має право перевірити присутність відвідувача (або відсутність) в номері гостя після 22:00.

Гість зобов’язується дбайливо ставитися до майна Готелю, використовувати обладнання за призначенням, зберігати комплектацію номера в первісному вигляді і дотримуватися вимог пожежної безпеки. У разі виявлення втрати, пошкодження майна, технічних несправностей, гість зобов’язується відшкодувати завдані збитки, згідно із затвердженим тарифами.

Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в номерах та в приміщеннях Готелю не дозволяється. За куріння у заборонених місцях та порушення пожежної безпеки, Гість зобов’язується сплатити штраф у розмірі 10 НМДГ, згідно статті 175.1 КУпАП за кожне порушення та вартість хімчистки меблів. При повторному випадку порушення правил, норм або розпорядку встановлених в готелі, адміністрація має право відмовити у наданні подальших послуг готелю без компенсації.

В готелі забороняється

 • Порушувати спокій проживаючих гостей після 22:00 до 08:00.
 • Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.
 • Залишати в номері після 22:00 сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.
 • Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера.
 • Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
 • Розміщувати в номерах домашніх тварин, без узгодження з адміністрацією.

Адміністрація залишає за собою право відмовити у наданні послуг та призупиняти перебування Гостей на території комплексу, які не відповідають та недотримуються даних Правил, в т.ч.: знаходяться на території готельного номеру без оплати, створюють неприйнятні умови для відпочинку будь-якого Гостя, порушують громадський порядок та / або норм чинного законодавства України – без відшкодування коштів та інших компенсацій за невикористані послуги.

Інформація, необхідна для бронювання

 • прізвище, ім’я, по батькові гостя (-ів)
 • дата і час заїзду та виїзду
 • категорія і кількість номерів
 • контактні дані (телефон, адреса електронної пошти)
 • час заїзду в готель

Правила автостоянки

 • Нова доба починається з 23:55. Забираючи машину після 00:55 потрібно доплатити за нову добу.
 • Плата за парковку автомобіля здійснюється тільки перед заїздом авто на стоянку. При розрахунку за паркування автомобіля в день виїзду використовується подвійний тариф.
 • Якщо авто стоїть на паркові більше двох діб після кінцевої дати оплати використовується подвійній тариф.
 • При замовленні проживання в готелі та паркування авто (на тривалий термін від 3 діб) надається знижка на паркування 5 грн.
 • Плата за трансфер здійснюється тільки по факту надання послуги. Оплата здійснюється тільки за один рейс, на перед оплата за трансфер – заборонена.
 • Мінімальний тариф трансфера 100 грн, максимальний розраховуються згідно кількості пасажирів та багажу. Якщо клієнти не згодні їхати з іншими пасажирами, то застосовується тариф згідно посадкових місць в машині – 450 грн.